poniedziałek, 12 marca 2012

Przenosiny.

W związku z zalaniem lokalu przy ul. Pomorskiej postanowiłam zmienić adres. Mam nadzieję, że na lepsze. "W Malowanym Kufrze" będzie się teraz mieściło przy ul Piotrkowskiej 24 również w bramie. Lokal widniejszy, cieplejszy. Mniemam, że Wam również się będzie podobało. To co przeszłam (a właściwie przeszłyśmy) w starym miejscu to czysta gehenna. Moje dziewczyny stanęły na wysokości zadania za co bardzo, bardzo dziękuję jeszcze raz, Aniu i Kasiu. Dziękuję również wszystkim , którzy w odruchu serdeczności oferowali nam swoją pomoc. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, jak to się mówi, i tu chyba powinnam skakać z radości, bo tych przyjaciół okazało się bardzo dużo. Buziaki dla wszystkich.
W dniu 13.03.2012 sklep w Łodzi będzie nieczynny. Natomiast w dniu 14.03.2012 zapraszamy już do nowego miejsca. Początkowo, zanim się w pełni nie poukładamy, będzie czynne trochę krócej do 17.00. Za utrudnienia przepraszamy.

2 komentarze:

  1. No i dobrze:)). Stara zasada, ze jeszcze nigdy nie było, żeby jakoś nie było sprawdza się i już:)))Będzie wspaniale!!!!Uściski.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia na nowym miejscu:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję.